WordPress En Son zlediim Film Eklentisi (WordPress IMDB Plugin)

En Son İzlediğim Film Eklentisi (Güncellendi 10 Ekim)

English Page

Version 1.2

Bilgi:

Plugin İsmi: En Son İzlediğim Film

Plugin URI: http://emreesirik.com/?p=210

Açıklama: En Son Hangi Filmi İzledin, İzlediğin filmi ara, IMDB bilgileri otomatik gelsin, filmi en son izlediğin filmler listesine ekle. kısayolu ile istediğin sayfada göster.

Version: 1.1

Yazar: Emre Esirik

En Son Hangi Filmi İzledin WordPress eklentisi sitenizde izlediğiniz filmlerin listesini oluşturabileceğiniz, en son izlediğiniz filmleri widget olarak görüntüleyebileceğiniz, kendi geliştirdiğim ve kullandığım eklenti.

Version 1.2

-Aynı film eklemeye çalışıldığında hata verme, (imdb numaraları karşılaştırılacak)
-Grafiklerde kendi verdiğiniz puan dağılımları istatisliği
-Film aradıktan sonra, film bilgileri imdb sitesinden otomatik gelirken resminide gösterme (filmi eklemeden filmin istediğiniz film olmasına emin olmak için)

Version 1.1

– IMDB sitesinin altyapısı değişti, yeni IMDB altyapısına uygunlaştırıldı. (Film aranıyordu fakat bir film seçince film bulunamadı hatası veriyordu.)

Version 1.0

– Sidebar Widget oluşturabilme, en son izlenen belli sayıdaki filmi yan menulerde gösterebilme

– Yeni sayfa oluşturarak izlediğiniz tüm filmlerin listesini kısayol ile çok kolay oluşturabilmek.

-Admin sayfası içinden filmler ile ilgili bütün işlemleri yapabilme. IMDB den film ismi ile arama yapma, film bilgilerini imdb’den otomatik çekme, film ekleme-silme-düzenleme-listeleme işlemlerini admin panelden kolaylıkla yapabilme.

-Imdb resmini otomatik indirip site içine kaydetme.

Nasıl Kurulur?

Kurulumun anlatıldığı sayfa

Admin Sayfası Nasıl Kullanılır?

Admin sayfasından En Son İzlediğim Film penceresini yönetmek

Sidebar Widget (Yan Menu widget) Nasıl Kullanılır?

Sidebar Widget (Yan Menu widget) nasıl ayarlanıp kurulur

İzlediğim Filmlerin Listesi sayfası nasıl oluşturulur?

İzlediğim Filmler sayfası oluşturmak

FAQ(Sık Sorulan Sorular)

Sık Sorulan Soruların Cevabı (YAKINDA)

Eski Versiyonlar:

Version 1.1 indir

Version 1.0 indir

You may also like...

39 Responses

 1. kraak insurance co diyor ki:

  I am wondering what Joshua thinks with that =D

  -Warmest regards,
  Derek

 2. I’ve by no means appeared at it by way of that point of view and have been enlightened. I will have to get some additional information and report it back. Thanks.

 3. admin diyor ki:

  WordPress IMDB plugin will be updated with english version. It’s current version is for only turkish.

 4. gilbride insurance diyor ki:

  I’m thrilled you wrote this post!

 5. Awesome post mike, it’s been a long-time since I’ve been on here. I see that nobody has lost their passion. Good to be back.

 6. admin diyor ki:

  Today, I think multilanguage version(English) of last watched movie imdb plugin will stay on this page.

 7. admin diyor ki:

  MultiLanguage Version is ready, you can look at http://emreesirik.com/?p=364 page or you can download from http://emreesirik.com/wp_eesirik_last_watched_movie_multilang.rar

 8. This is the BEST thing that I read this month!!

 9. Great read! You should definitely follow up to this topic =D

 10. I’m very glad that you said that??

  William

 11. admin diyor ki:

  Anybody use english version in your wordpress blog. If you can give me your wordpress URL that use IMDB plugin, I will add you in this topic

 12. Esra diyor ki:

  Merhabalar,

  Öncelikle bu kadar güzel bir eklenti için sizi kutlarım. Cidden uzun süredir aradığım bir eklentiye en yaklaşan kişisiniz.

  Kodlamalardan pek anlamam ama acaba buna benzer bir eklenti daha geliştirebilme imkanınız var mıdır?

  İstediğim şekil, son izlediklerim değil de sanki sinema sitesi yapıyormuşuz gibi, o tasarıma yakın bir şekilde her sayfaya ayrı bir film tanıtma olayı. Mesela ben Fight Club filmini tanıtmak istiyorum sadece ona ait bir sayfada, onun için gerekli bilgileri aynen sizin yaptığınız gibi gerekli alanlara girmek ve ona ait açacağım sayfada gözükmesini sağlamak.

  Olabilirse emin olun muhteşem bir eklenti olur.

  Teşekkürler…

 13. Top site, I had not noticed emreesirik.com previously during my searches!
  Carry on the superb work!

 14. admin diyor ki:

  Merhabalar, dediğiniz gibi istediğiniz filmler için ayrı sayfa oluşturmayı bu eklentiye ekleyebilirim. Bir sonraki versiyonda bu özelliği de ekliceğim.

 15. neateetry diyor ki:

  t’s such a important site. fanciful, quite intriguing!!!

  ——-

  Opony Mozgowe
  Pozycjonowanie

  opony

 16. I have not been again to get a though. wow has the discussion taken off. frank are amazing contributors. I’m writing very well knowledgeable submit now. Article later these days. Good work!

 17. Esra diyor ki:

  Sabırsızlıkla bekliyorum Emre Bey, tekrar ellerinize sağlık…

 18. I am going to link my blog to this site. I think my visitors will locate it incredibly beneficial given the well written subject matter. Thanks

 19. You made some good points there. I did a search on the topic and found most people will agree with
  your blog.

 20. canli film izle diyor ki:

  cumartesi pazarlari film izleyerek geciyor, tesekkurler

 21. This is definitely pretty decent. I’m just perched in our hotel room in Killarney viewing a majority of these observations. Many of them are great whilst some don’t try to make a lot of real sense in any way ,. Now i am on a break but I wasn’t able to help myself from looking around this blog in spite of my hotel room here in Killarney charges website usage allowance on an hourly basis.midweek hotel deals killarney,cheap hotels in killarney city centre

 22. kayhanovic diyor ki:

  S.aleykum.

  Allah inandırsın ben bu tür bir eklentiyi senelerdir arıyordum desem yalan olmaz. Gel gelelim benim blog bileşen olayı yok. Malesef kod ile yapmak zorundayım. Nasıl bir kod ile cekebilirim sidebara? Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

 23. cityville diyor ki:

  heya wonderful blog and web theme. I’m hoping I’m not troubling you I just wanted to ask exactly what wordpress plugin you make use of to show the newest commentary on your blog? I really wish to do the same for my free ipod page yet I can’t acquire the plugin or widget for it. Many thanks for your time :)

 24. Susan Fulk diyor ki:

  Heya i am for the first time here. I came across this board and I find It truly helpful & it helped me out a lot. I hope to provide something again and aid others like you aided me.

 25. newegg code diyor ki:

  You are a very bright individual!

 26. Serhat diyor ki:

  Güzel bir eklenti tebrik ederim. ama tasarım olarak biraz daha geliştirilir ve göze hitap eder hale gelirse eminim çok yaygınlaşır. Şu tarz bir görünüm çok daha iyi olurdu. http://img714.imageshack.us/img714/441/ekranalntsoj.png

  Bu tarz birşey düşünüyor musuz?

 27. Serhat diyor ki:

  Wp 3.1.1 Etkinleştirince verdiği uyarı

  “Eklenti etkinleştirme sırasında 3 karakter uzunluğunda beklenmeyen çıktı oluşturdu. Eğer “başlıklar daha önce gönderildi” (“headers already sent”) mesajı, beslemelerde problemler ya da diğer problemlerle karşılaşırsanız bu eklentiyi etkisizleştirmeyi ya da kaldırmayı deneyin.”

  **********
  Film aramada hata. Film bilgileri geliyor ve ekle diyorum. Eklendi diyor ama herhangi bir hareket yok.

  “Warning: copy() [function.copy]: Filename cannot be empty in …/wp-content/plugins/wp_eesirik_last_watched_movie/eesirik_lastwatchedmovie.php on line 918″

 28. Borla Exhaust diyor ki:

  Typically, I find this type of information very dull, but you made it interesting to me. This took me in and made me really think about the things you wrote. I really like this article.

 29. cetus diyor ki:

  eklenti için teşekkürler fakat bir sorunum var. Herhangi bir film aradığımda resimini wp-admin klasörüne link veriyor. fakat orda öle bir resim yok. bunu nasıl düzeltebilirim?

 30. Luxury real estate diyor ki:

  Impressive! I am amazed at how well you use words to get your point across. I would be interested in reading more of your work.

 31. Forbidden Colours diyor ki:

  hocam çok hoş bir eklenti,sitemde deniyecegim,bakalım nasıl görünecek :)

 32. Chandler diyor ki:

  I like your blog! Maybe you have a fb or fb page? I’d really like to meet up and talk about certain things. Appreciation for all your work.

 33. can diyor ki:

  You have got said a very smart details , regards for the post.

 34. Charles G diyor ki:

  Typically I dont look into this kinds of information, but I came across this and this was a very good topic and you made it interesting.

 35. Berry Anderson diyor ki:

  I have to finally tell you that you actually made an awesome weblog & I really liked reading through the data you have offered. I have spent a heap of time looking out on the online and at long last uncovered what I was looking for. I merely wanted to state wonderful post and thank you.

 36. Am Shakes diyor ki:

  Cool post! Great website!

 37. Thanx for a very interesting web site. What else may I get that type of information written in such a perfect way? I’ve a challenge that I’m just now running on, and I’ve been at the look out for such info.

 38. Roger Reynolds diyor ki:

  Wonderful webpage!

 39. Serhat Akın diyor ki:

  Eklentiler için çok teşekkürler kardeş işime yaradı gerçekten.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>